Medycyna życia

Dzielę się swoją niemal dwudziestoletnią praktyką i pokazuje, jak przejąć kontrolę nad własnym losem i realizować swoje przeznaczenie.

Ksiazka medycyna zycia 12
nakanapie nm ff057b2b631c60a43276a65f6039adf51ee8cd4b116131087644e81ee11894e7

Patronat medialny

Oto księga Medycyna Życia

Sięgając do głębi doświadczenia i objawienia jakie zostało mi podarowane oraz idąc za głosem wydobywam 6 istotnych przestrzeni do życia w pełni: relacje i miłość, manifestacja i moc pozytywnego myślenia, naturopatia i zdrowe odżywianie ciała, obfitość i pieniądze, pasja i podróże, medytacja i duchowość. Dzielę się swoją niemal dwudziestoletnią praktyką i pokazuje, jak przejąć kontrolę nad własnym losem i realizować swoje przeznaczenie.

Ta niezwykła księga, pełna twórczej inspiracji, to mistrzowskie połączenie dojrzałości z duchowością – olśniewający pokaz sztuki życia. Zawarte w niej mądrości, przepisy i rytuały zawierają wskazówki w jaki sposób osiągnąć pełnię życia i odkrywać jego sens oraz zachować zdrowe ciało. Jak nawiązać współpracę z dynamicznymi energiami i spełniać najgłębsze potrzeby duchowe, fizyczne i emocjonalne. Przedstawiam nowe światło na sześć kluczowych zagadnień: relacje i miłość, manifestacja, zdrowie, medytacja, dobrobyt oraz pasja.

Dowiedz się, jak żyć i jak przyciągnąć bogactwo i czym jest rozumienie partnera w miłości i wymiana energii. Jaką moc skrywa manifestacja, jak działa medytacja i praca z energią? Poznaj księgę, która stanie się przepustką do życia w pełni.

Dowiedz się, jak żyć i jak przyciągnąć bogactwo i czym jest rozumienie partnera w miłości i wymiana energii.

Co znajdziesz w środku?

Księga I

Manifestacja i moc pozytywnego myślenia

Księga II

Tajemnice związku

Księga III

Zdrowe odżywianie ciała, naturopatia i fitoterapia

Księga IV

Świadomość, medytacja, oddech, praca z ciałem

Księga V

Obfitość i finanse

Księga VI

Pasja i podróż

MEDYCYNA ZYCIA OKLADKA 07 FINAL

Pobierz darmowy fragment

Czym jest ta książka?

Sięgnąłem do głębi doświadczenia, odebrałem objawienie jakie zostało mi podarowane oraz poszedłem za głosem serca i wydobyłem 6 istotnych przestrzeni do życia w pełni:

  1. relacje i miłość
  2. manifestacja i moc pozytywnego myślenia
  3. naturopatia i zdrowe odżywianie ciała
  4. obfitość i pieniądze
  5. pasja i podróże
  6. medytacja i duchowość

Dzielę się swoją niemal dwudziestoletnią praktyką i pokazuję, jak przejąć kontrolę nad własnym losem i realizować swoje przeznaczenie.

Ta niezwykła księga, pełna twórczej inspiracji, to mistrzowskie połączenie dojrzałości z duchowością – olśniewający pokaz sztuki życia. Zawarte w niej mądrością, przepisy i rytuały zawierają wskazówki w jaki sposób osiągnąć pełnię życia i odkrywać jego sens oraz zachować zdrowe ciało. Jak nawiązać współpracę z dynamicznymi energiami i spełniać najgłębsze potrzeby duchowe, fizyczne i emocjonalne. Przedstawiam nowe światło na sześć kluczowych zagadnień: relacje i miłość, manifestacja, zdrowie, medytacja, dobrobyt oraz pasja.

Zapraszam Cię gorąco do zakupienia i przeczytania oraz podzielenia się swoja opinią.

Bartek 8686 scaled

Jaką moc skrywa manifestacja, jak działa medytacja i praca z energią?

Poznaj księgę, która stanie się przepustką do życia w pełni.

Księga "Medycyna Życia'

41,00
  • Otrzymasz wersję papierową książki

Ebook "Medycyna Życia'

41,00
  • Książka po zakupie jest dostępna w 3 formatach: PDF, ePUB i mobi.

Zobacz co o "Medycynie Życia" mówią inni

„Nie sądziłam, że dowiem się z tej książki, dlaczego od zawsze mam zimne ręce i stopy, oraz że poznam pojęcie energetycznego orgazmu. Publikacja ta, z niezwykle trafnie dobranym tytułem to bowiem skarbnica wiedzy z różnych dziedzin naszego życia. Skłaniająca do przemyśleń, otwierająca nowe ścieżki duchowego rozwoju, a także taka, do której należy często wracać. Z tego też względu od dłuższego czasu nie odkładam jej na półkę, tylko podczytuję w międzyczasie.

„Medycyna życia” to publikacja dotykająca świadomego życia w oparciu o sześć płaszczyzn, będących jednocześnie jej poszczególnymi rozdziałami (księgami). Są nimi tajemnica związku – relacje & miłość, manifestacja & moc pozytywnego myślenia, naturopatia & zdrowe odżywianie ciała, świadomość, medytacja & praca z ciałem, obfitość & finanse, pasja & podróż.

Bardzo cenię sobie publikacje poradnikowe z szerokiego kręgu duchowości, których lektura motywuje mnie do pogłębionego researchu tematów poruszanych w ich treści. „Medycyna życia” należy właśnie do tego typu książek, gdyż ogrom wiedzy, jaką zawarł w niej Bartek W Stefański robi wielkie wrażenie. Ale przede wszystkim, wiele informacji i wiele pojęć, jakimi naszpikowano jej poszczególne rozdziały, mogą i powinny stać się przyczynkiem do szerszej analizy własnej w kontekście życia wewnętrznego i zewnętrznego.

Sześć ksiąg to sześć wyselekcjonowanych przez autora, płaszczyzn naszej egzystencji. I jest tu coś dla ducha i jest coś dla ciała, co staje się niezwykle ważne w oparciu o holistyczną naukę koegzystowania materii i energii. Cieszy więc fakt, że Bartek W Stefański nie skupia się w głównej mierze na duchowości, ale zachowuje równowagę, ukazując sporo wiedzy z zakresu zdrowego odżywiania i naturopatii. Wiedzy, jaka wielu czytelników może zaskoczyć, a na pewno skłonić do zmiany wieloletnich nawyków.

Niestereotypowe podejście do tematów, na jakich skupia się autor, owocuje ciekawymi i niebanalnymi informacjami oraz tezami, z jakimi warto się skonfrontować. Intryguje bowiem ukazane w książce pojęcie świadomej dominacji w relacji w sypialni, absorbuje teoria szczęśliwych pieniędzy, a temat superżywności dość mocno przykuwa uwagę. Takich smaczków jest w tej publikacji znacznie więcej dlatego warto je odkryć i skonfrontować z własnymi doświadczeniami.

„Medycyna życia” to niebanalna pozycja w segmencie książek o rozwoju duchowym, na którą niezaprzeczalnie warto zwrócić uwagę. Jej odczuwalna wielopłaszczyznowość przesądza o tym, że targetem zawartych w niej treści są zarówno kobiety jak i mężczyźni pragnący dojrzale podejść do tematu świadomego życia. W tej publikacji znajdziecie sporo wiedzy, jaka pozwoli wam spojrzeć na najważniejsze aspekty naszej egzystencji z zupełnie innej perspektywy. Warto podjąć się więc tego wyzwania.

Księga "Medycyna Życia'

41,00
  • Otrzymasz wersję papierową książki

Ebook "Medycyna Życia'

41,00
  • Książka po zakupie jest dostępna w 3 formatach: PDF, ePUB i mobi.

© 2022 Medycyny Życia

Patronat medialny   

Scroll to Top
Przewiń do góry