Medycyna życia

Dzielę się swoją niemal dwudziestoletnią praktyką i pokazuje, jak przejąć kontrolę nad własnym losem i realizować swoje przeznaczenie.

Patronat medialny

Oto księga Medycyna Życia

Sięgając do głębi doświadczenia i objawienia jakie zostało mi podarowane oraz idąc za głosem wydobywam 6 istotnych przestrzeni do życia w pełni: relacje i miłość, manifestacja i moc pozytywnego myślenia, naturopatia i zdrowe odżywianie ciała, obfitość i pieniądze, pasja i podróże, medytacja i duchowość. Dzielę się swoją niemal dwudziestoletnią praktyką i pokazuje, jak przejąć kontrolę nad własnym losem i realizować swoje przeznaczenie.

Ta niezwykła księga, pełna twórczej inspiracji, to mistrzowskie połączenie dojrzałości z duchowością – olśniewający pokaz sztuki życia. Zawarte w niej mądrości, przepisy i rytuały zawierają wskazówki w jaki sposób osiągnąć pełnię życia i odkrywać jego sens oraz zachować zdrowe ciało. Jak nawiązać współpracę z dynamicznymi energiami i spełniać najgłębsze potrzeby duchowe, fizyczne i emocjonalne. Przedstawiam nowe światło na sześć kluczowych zagadnień: relacje i miłość, manifestacja, zdrowie, medytacja, dobrobyt oraz pasja.

Dowiedz się, jak żyć i jak przyciągnąć bogactwo i czym jest rozumienie partnera w miłości i wymiana energii. Jaką moc skrywa manifestacja, jak działa medytacja i praca z energią? Poznaj księgę, która stanie się przepustką do życia w pełni.

Dowiedz się, jak żyć i jak przyciągnąć bogactwo i czym jest rozumienie partnera w miłości i wymiana energii.

Co znajdziesz w środku?

Księga I

Manifestacja i moc pozytywnego myślenia

Księga II

Tajemnice związku

Księga III

Zdrowe odżywianie ciała, naturopatia i fitoterapia

Księga IV

Świadomość, medytacja, oddech, praca z ciałem

Księga V

Obfitość i finanse

Księga VI

Pasja i podróż

Pobierz darmowy fragment

Czym jest ta książka?

Sięgnąłem do głębi doświadczenia, odebrałem objawienie jakie zostało mi podarowane oraz poszedłem za głosem serca i wydobyłem 6 istotnych przestrzeni do życia w pełni:

  1. relacje i miłość
  2. manifestacja i moc pozytywnego myślenia
  3. naturopatia i zdrowe odżywianie ciała
  4. obfitość i pieniądze
  5. pasja i podróże
  6. medytacja i duchowość

Dzielę się swoją niemal dwudziestoletnią praktyką i pokazuję, jak przejąć kontrolę nad własnym losem i realizować swoje przeznaczenie.

Ta niezwykła księga, pełna twórczej inspiracji, to mistrzowskie połączenie dojrzałości z duchowością – olśniewający pokaz sztuki życia. Zawarte w niej mądrością, przepisy i rytuały zawierają wskazówki w jaki sposób osiągnąć pełnię życia i odkrywać jego sens oraz zachować zdrowe ciało. Jak nawiązać współpracę z dynamicznymi energiami i spełniać najgłębsze potrzeby duchowe, fizyczne i emocjonalne. Przedstawiam nowe światło na sześć kluczowych zagadnień: relacje i miłość, manifestacja, zdrowie, medytacja, dobrobyt oraz pasja.

Zapraszam Cię gorąco do zakupienia i przeczytania oraz podzielenia się swoja opinią.

Jaką moc skrywa manifestacja, jak działa medytacja i praca z energią?

Poznaj księgę, która stanie się przepustką do życia w pełni.

Księga "Medycyna Życia'

41,00
  • Otrzymasz wersję papierową książki

Ebook "Medycyna Życia'

41,00
  • Książka po zakupie jest dostępna w 3 formatach: PDF, ePUB i mobi.

Zobacz co mówią inni

Księga "Medycyna Życia'

41,00
  • Otrzymasz wersję papierową książki

Ebook "Medycyna Życia'

41,00
  • Książka po zakupie jest dostępna w 3 formatach: PDF, ePUB i mobi.
Scroll to Top
Przewiń do góry