Jestem Bartek.

SUPER, ŻE TU JESTEŚ.

Jestem tutaj, aby wspierać Cię w wykorzystywaniu mocy duchowości i samopoznania, aby stworzyć życie pełne celu. Moją misją jest zapewnienie praktycznego podejścia do bardziej świadomego życia z wyższą wibracją poprzez dostępne i praktyczne treści.

Co mnie rozświetla? Pomaganie ludziom w podnoszeniu ich wibracji i poszerzaniu ich świadomości

NARZĘDZIA TRANSFORMACJI

Podcast dostarcza treści, które natychmiast podniosą Twoją wibrację, wraz z narzędziami i technikami, których możesz użyć już dziś, aby poszerzyć swoją świadomość.

Tutaj Bartek W Stefański – jestem filozofem, terapeutą oraz autorem książek Medycyna Życia oraz Tajemnice Związku i bardzo się cieszę, że tu jesteś. Zajmuję się terapią i wspieram ludzi w ich rozwoju i odkrywaniu własnej mocy i potencjału oraz uwalnianiem emocji. Wierzę, że czas przeznaczony na medytację, motywację uważność oraz rozmowy z pięknymi duszami, przyniosą mnóstwo pożytku i otwarcia na zmianę.

Każdy odcinek oferuje relaksującą i pozytywną przestrzeń do przejścia przez dzień. Wyobraź sobie, że budzisz się przy uspokajającej muzyce, kierowanej praktyce uważności i podnoszącej na duchu motywacji lub słuchając ciekawej rozmowy z interesującą osobą. To właśnie mój Podcast.

Rusz się i połącz z Bartek W Stefański na YouTube

Bartek W Stefański ma 350 tysięcy wyświetleń dzięki swojemu kanałowi YouTube.

Scroll to Top
Przewiń do góry