Znaleźć siebie

Cześć z tej strony Bartek i witam Cię w podcaście Budzimy się do życia. Mam nadzieję, że masz się dobrze i jestem szczęśliwy, że Ty jesteś tutaj ze mną. Bardzo doceniam Twoją obecność.

Wracam do Was z nocnych medytacji i ceremoniału połączenia z przodkami znanych w Polsce jako Dziady. Było dużo dźwięków gongów, bębnów w tym również mojego i śpiewów. Podczas mojej nocnej podróży przyszło do mnie coś co chcę Ci przypomnieć – że jesteś wyjątkową osobą i wiem, że jak wiele masz do zaoferowania światu, ale wiem też, jak trudne może być odnajdywanie tego, kim naprawdę jesteś i kim się stajesz z całą presją, jaką wywiera na Ciebie świat. Cały czas mamy do czynienia z dokładnie tym samym. Nikt z nas nie jest na to odporny, ale mocno wierzę w ideę, że powinniśmy spędzać czas na robieniu rzeczy, które naprawdę są dla nas ważne, którymi jesteśmy naprawdę zainteresowani i które przynoszą Ci szczęście i spełnienie. Tak więc dzisiejsza medytacja została przygotowana właśnie w tym celu, aby pomóc ci zapamiętać, kim jesteś i na czym naprawdę zależy ci w życiu. W porządku, teraz idźmy dalej i zaczynamy. Gdziekolwiek jesteś, niezależnie od tego, czy dopiero wstajesz z łóżka, czy już jesteś w ruchu, weź duży wdech i wyciągnij ręce aż do nieba. Sięgnij tak daleko, jak to tylko możliwe. A na wydechu złóż się do przodu w pasie i pozwól, aby wszystko zwisało w kierunku ziemi, przyjemnie i łatwo. Pamiętaj, aby oddychać, nawet jeśli odpoczywasz.

W porządku, teraz śmiało znajdź miejsce do medytacji, to może być gdziekolwiek w twoim domu czy miejscu w którym jesteś, natomiast nie rób tego na leżąco. Dzisiejsza medytacja pomoże Ci pozostać w kontakcie z rzeczami i ludźmi, na których naprawdę ci zależy w życiu. Te, które pozwalają Ci być sobą, bez martwienia się, czy zostaniesz osądzony lub zaakceptowany, i miejmy nadzieję, że dzięki odrobinie przypomnienia będziesz w stanie skupić więcej czasu i uwagi na tych rzeczach i związkach. W rezultacie będziesz szczęśliwsza / szczęśliwszy i poczujesz spełnienie na co dzień. Więc, teraz gdy masz już wygodne siedzenie, weź głęboki wdech i powoli wydychając zamknij oczy. Weźmy razem jeszcze jeden oddech, więc wdech zbierając wszelkie napięcie lub myśli, a następnie uwolnij to wszystko na wydechu.

Możesz oddychać naturalnie w swoim własnym tempie i po prostu pozwól, aby wszystko się rozluźniło i zmiękło.

40 sek przerwa

W porządku, teraz chcę, żebyś wyobraziła / wyobraził sobie schody, a to schody, które prowadzą z zewnątrz Ciebie, te, które widzi świat, do Twojego wnętrza, te, o których tylko Ty wiesz wszystko. I będziesz schodzić tymi schodami, jeden po drugim, z oddechem.

Krok po kroku, oddalasz się od wersji siebie, którą projektujesz na świat zewnętrzny, i zbliżając się do rzeczywistej, prawdziwej, prawdziwej wersji siebie. Z każdym oddechem robisz kolejny krok w dół, coraz głębiej i głębiej. A potem schodząc po schodach dochodzisz do zamkniętych drzwi. I wiesz, co kryje się za tymi drzwiami, to Ty, nie ma się czego bać ani przed czym ukrywać, drzwi chcą, żeby je otworzyć, aby zobaczyć siebie takim, kim naprawdę jesteś, aby zobaczyć siebie robiącego rzeczy, które kochasz, rzeczy, które przynoszą Ci radość i spełnienie bez względu na wszystko. Więc wyciągasz rękę i otwierasz drzwi, za nimi widzisz wizje i obrazy siebie robiącego rzeczy, które kochasz najbardziej. Zauważ, czym są te rzeczy, czynności, w których wydajesz się zatracać, które prowadzą do zapomnienia o czasie i swoich problemach. Zobacz, jak je robisz, odnajdując radość i pasję w każdej mijającej chwili, a wraz z przypomnieniem tego, co naprawdę kochasz robić, obiecaj sobie, tu i teraz, że będziesz bardziej dążyć do tych rzeczy.

Przypomnij sobie: „Zasługuję na to, co kocham i co sprawia mi przyjemność”. Teraz, widząc wszystko, co musisz zobaczyć za tymi drzwiami, zamykasz je. Pozostawiając te wizje i obrazy w bezpiecznym miejscu i wiedząc, że możesz tu wrócić, aby zobaczyć je ponownie. A potem, gdy zamykasz pierwsze drzwi, odwracasz się, i widzisz, że za tobą są inne zamknięte drzwi i czujesz co jest za tymi. To relacje, w których odnajdujesz wartość i znaczenie. Osoba lub ludzie, z którymi zawsze możesz być sobą, bez obawy o osądzanie lub akceptację. I czujesz pragnienie, aby otworzyć te drzwi i zobaczyć te relacje teraz, więc to właśnie robisz, wyciągasz rękę i otwierasz te drzwi, aby znaleźć obrazy i wizje ludzi, z którymi możesz być naprawdę sobą, widzisz ich bezwarunkową miłość i akceptację tego, kim jesteś, i widzisz, że oferujesz im to samo w zamian. Widzisz uśmiechy i szczęście, jakie przynosi ten bezwarunkowy pozytywny szacunek, zarówno Tobie, jak i innym. I widzisz, jak otaczanie się tymi ludźmi daje ci wolność bycia tym, kim naprawdę jesteś. I z tym przypomnieniem wysyłasz tym ludziom ciche podziękowania. I obiecujesz sobie, że będziesz coraz bardziej pielęgnować te relacje, które już masz i te nowe. Widząc wszystko, co musisz zobaczyć za tymi drzwiami, zamykasz je, pozostawiając te wizje i obrazy w bezpiecznym miejscu i wiedząc, że zawsze możesz tu wrócić, jeśli potrzebujesz lub chcesz przypomnienia.

20 sek przerwa

Powoli zacznij wracać do pokoju, zauważając jakikolwiek dźwięk, który możesz usłyszeć lub rzecz którą możesz zobaczyć, a następnie weź głęboki wdech i powoli otwórz oczy i poświęć chwilę, aby się zebrać.

Mam nadzieję, że medytacja pomogła Ci przypomnieć o najważniejszych elementach w Tobie. To rzeczy i relacje, które faktycznie spełniają twoje potrzeby, które faktycznie zapewniają wartość w twoim życiu i które pozwalają ci być sobą. Często poświęcamy wiele czasu i wysiłku, próbując być tym, kim inni ludzie chcą, abyśmy byli. Dopasowując się do formy, którą chcą dla nas nasi rodzice lub nasza kultura, ale twoje najlepsze i najszczęśliwsze życie nadejdzie, gdy przestaniesz próbować być tym, od czego wszyscy inni chcą, ty i zaczniesz próbować tego, kim chcesz być. Pragnę tego dla Ciebie, świat tego od Ciebie potrzebuje i mam nadzieję, że Ty też tego chcesz, więc zachęcam Cię do powrotu tutaj i ciągłego przypominania sobie o tym każdego dnia.

To wszystko, co mam dzisiaj dla was. Dziękuję bardzo za dołączenie. Zawsze wspaniale jest mieć Was tu ze mną. Jeśli podoba Ci się ten program, rozważ pozostawienie pisemnej recenzji i komentarza oraz oczywiście subskrypcji na Youtube.

To naprawdę szybkie i bardzo łatwe, ale bardzo pomaga w rozprzestrzenianiu się Budzimy się do Życia. Facebook oraz Instagram Budzimy się do życia. To wszystko, co mam dzisiaj dla Was moi kochani. Cześć.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep | Polityka prywatności | Polityka zwrotów i reklamacji | Regulamin konta | Regulamin newslettera | Regulamin sklepu | Kontakt

© 2022 Medycyny Życia

Patronat medialny   

Scroll to Top
Przewiń do góry