Pozytywne mówienie o sobie

Dzień dobry wszystkim i zapraszam do podcastu Budzimy się do życia. Jestem Bartek i bardzo cieszę się, że jesteś ze mną.

Teraz wiesz, że chodzi mi o uwierzenie w siebie, uwierzenie, że masz coś wartościowego do zaoferowania, uwierzenie, że Twoje marzenia są godne i w zasięgu ręki. Tak wiele z naszego postrzegania siebie jest determinowane przez ten mały głos z tyłu głowy. Jeśli mówisz do siebie, to lepiej uwierz, że poczujesz się przygnębiony, ale jeśli będziesz mówić do siebie, poczujesz się pewny siebie i pewny siebie. A najlepsze jest to, że ten mały głosik z tyłu umysłu można wytrenować, więc dzisiaj przeprowadzimy bardzo prostą medytację, specjalnie zaprojektowaną, aby zachęcić do tego rodzaju pozytywnego mówienia. Zanim zaczniemy chcę gorąco zaprosić i Patronite.pl „Budzimy się do życia”. Dziękuję za wszelkie wsparcie programu.

W porządku, teraz zaczynajmy. To fantastyczny czas na rozpoczęcie fantastycznego dnia. A zanim usiądziemy do naszej medytacji, rozciągnijmy się naprawdę szybko. Więc wstań i wyciągnij ręce jak najdalej do nieba, wyciągnij się na zewnątrz z ramion. A potem przy następnym wydechu złóż się do przodu w pasie i po prostu pozwól, aby wszystko zwisało w kierunku ziemi, ładnie i łatwo. W porządku, teraz powoli zacznij się przewracać z powrotem do pozycji stojącej. A kiedy tam dotrzesz, podciągnij ramiona w górę, do tyłu i w dół. W porządku, teraz śmiało znajdź wygodne miejsce, które może być w dowolnym miejscu w domu, po prostu nie siadaj w łóżku. Dzisiaj zrobimy coś naprawdę prostego i ponownie ma to na celu wytrenowanie tego małego głosu w twojej głowie, aby był bardziej wspierający i zachęcający. Po prostu powtórzymy mantrę „Mogę, zrobię”. I robiąc to w kółko, pozytywna wiara we własne możliwości, we własną wartość, zostanie zakorzeniona w twoim umyśle. Więc po prostu weźmy głęboki wdech, a podczas wydechu zamknij oczy. Weźmy kolejny głęboki wdech razem, zbierając wszelkie napięcia lub myśli, a następnie na wydechu po prostu puśćmy to wszystko. Możesz teraz oddychać we własnym tempie, pozwolić sobie na zrelaksowanie się, zmiękczyć twarz, a ramiona opaść i po prostu podążać za tym wznoszeniem i opadaniem własnego naturalnego oddechu przez chwilę, podczas gdy my się uspokajamy. zadomowiłeś się zacznij powtarzać w myślach mantrę „mogę, zrobię”, podczas wdechu pomyśl: „mogę”, a podczas wydechu pomyśl: „będę”. „Mogę, zrobię” i po prostu pozostań przy swoim własnym naturalnym oddechu, powtarzając tę ​​mantrę.

I pamiętaj, że w pewnym momencie twój umysł może odejść i to jest całkowicie w porządku, jest to całkowicie normalne i oczekiwane. Kiedy zauważysz, że to się stało, po prostu wróć do mantry: „Mogę, zrobię”.

OK, pojedziemy tutaj przez około minutę, więc po prostu trzymaj się tej mantry, gdy tylko się rozproszysz: „Mogę, zrobię”.

OK, teraz możesz puścić mantrę i powoli zacząć wracać do pokoju, zauważając krzesło pod tobą lub jakikolwiek dźwięk, który możesz usłyszeć. Możesz poruszać palcami u rąk i nóg, a następnie wziąć głęboki wdech i podczas wydechu otworzyć oczy i po prostu zebrać się w sobie. Dlatego zachęcam cię, aby wrócić i powtórzyć tę medytację jeszcze kilka razy, ponieważ powtórzenie tego pozytywnego nastawienia jest kluczowe, aby zakorzenić się w twoim sposobie myślenia. Ten mały głosik w Twojej głowie jest karmiony różnymi rzeczami, wszystkim, co słyszysz, Twoimi rodzicami i Twoim wychowaniem, przyjaciółmi, treściami, które konsumujesz, a nawet komentujesz w mediach społecznościowych i chociaż ważne jest, aby nadal słyszeć negatywne informacje zwrotne o nas samych. Nie chcemy wprowadzać tego do naszego własnego sposobu myślenia, do naszej własnej samooceny. Tak, wszyscy mamy wady i wszyscy popełniamy błędy, ale to nie znaczy, żeby nie wierzyć w siebie, że nie powinieneś / powinnaś wierzyć w swoje możliwości, we własny potencjał do zmiany i poprawy swojego życia. Upewnij się więc, że karmisz ten głos wspierającymi pomysłami, ponieważ zasługujesz na miłość i wsparcie, zwłaszcza od siebie. Cóż, to wszystko, co mam na dzisiejszych przyjaciół. Dziękuję bardzo za dołączenie i dołączenie do mnie tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep | Polityka prywatności | Polityka zwrotów i reklamacji | Regulamin konta | Regulamin newslettera | Regulamin sklepu | Kontakt

© 2022 Medycyny Życia

Patronat medialny   

Scroll to Top
Przewiń do góry