Być niezwykłym

Dzień dobry wszystkim. Jestem Bartek – Twój coach, jestem bardzo podekscytowany, że jesteś tu ze mną, ponieważ jest to bardzo wyjątkowy dzień. Może się wydawać, że jest to kolejny zwykły dzień, a może nawet czujesz się jak inna zwykła osoba, ale dzisiaj nie jest zwykły dzień i na pewno nie jesteś zwykłą osobą, jesteś niezwykły i dzisiaj zaczynasz wierzyć.

Jeśli jesteś w łóżku, weź głęboki oddech i podczas wydechu przeturlaj się, wyjdź z łóżka i wstań. Mamy szczęście, że jesteśmy tutaj dzisiaj. Jest tak wiele, co każdy z nas może dzisiaj zrobić, tak wiele do poprawy na świecie, tak wiele osobistych celów do osiągnięcia i tak wiele uśmiechów do podzielenia się. Więc nie marnujmy go leżąc w łóżku. I bez względu na to, gdzie się teraz znajdujesz, zatrzymajmy się wszyscy razem i weźmy duży wdech: wdech, zatrzymaj go na górze, a następnie zrób wydech. Świetnie, zróbmy to jeszcze raz: wdech, a następnie wydech.

Teraz dzisiaj, zapomnimy o ludziach, którzy powiedzieli nam, że nie możemy czegoś zrobić. Ci nauczyciele, którzy powiedzieli, że nigdy do niczego nie dojdziemy. Toksyczni przyjaciele, którzy przygnębiają nas własną negatywnością i lenistwem. Zapomnimy o tym wszystkim, dziś nie ma na to czasu, bo dzisiaj będziesz wyjątkowy i wyjątkowa.

Jak słynne cytaty, które pojawiają się każdego dnia w każdej dziedzinie życia na Instagramie i FB, zwykli ludzie robią niezwykłe rzeczy. Przyjaciele, wszyscy jesteśmy zwyczajni, ale też niezwykli, zdolność do bycia normalnymi i wyróżniania się na żywo przez cały czas. To, którą stronę siebie wyrażamy, jest wyborem i nie musisz być bogaty ani sławny, aby być wyjątkowym.

W rzeczywistości twierdzę, że większość niezwykłych ludzi na świecie działa za kulisami. Samotny rodzic, który pracuje na pełen etat i wychowuje swoje dzieci, pracownicy hospicjum którzy poświęcają swoje życie opiece nad innymi, cokolwiek robisz, możesz być wyjątkowy i dzisiaj mam dobre przeczucie, że będziesz. Aby pomóc Ci być niezwykłą osobą, jaką jesteś, zebrałem kilka prostych pomysłów, które mogą pomóc nam wszystkim być najlepszą wersją nas samych.

Po pierwsze: mniej przejmuj się, pamiętaj, że jesteś jednym z siedmiu i pół miliarda ludzi na świecie, a ten świat jest tylko jedną planetą spośród około stu miliardów planet w naszej galaktyce, więc przestań się tak bardzo martwić, jeśli nie wykorzystasz swojej szansy, że nikt nawet tego nie zauważy – oprócz ewentualnie Ciebie.

Po drugie: oczekuj więcej od siebie, oczekuj, że będziesz wyjątkowy, kiedy postrzegamy siebie w określony sposób, mamy tendencję do działania zgodnie z tym poglądem, jeśli postrzegasz siebie jako zwyczajnego, powinieneś oczekiwać od siebie zwykłego zachowania, nawet jeśli na świecie jest siedem i pół miliarda ludzi, żaden z nich nie jest taki jak ty, jesteś wyjątkowy, spodziewaj się, że będziesz się wyróżniać, spodziewaj się, że nie będziesz pasował idealnie do każdego trybu.

Po trzecie: masz zarówno swobodę, jak i odpowiedzialność, aby określić, co to znaczy być wyjątkowym, każdy z nas myśli o czymś innym, gdy słyszymy słowo „niezwykły”, nikt nie określiłby tego w ten sam sposób, więc nie przejmuj się tym, co jest niezwykłe dla Twoich przyjaciół, Twoich rodziców lub Twojego społeczeństwa. Dowiedz się, co niezwykłe dla ciebie znaczy i dostosuj się do tego. Jeśli nie określisz swojej własnej definicji, na pewno będziesz żyć cudzym życiem i jest to najszybszy sposób na niespełnione życie.

Po czwarte: nie bój się przełamywać schematu ani wyróżniać się. Aby być wyjątkowym, musisz przełamać normę, wielu wspaniałych ludzi i wspaniałe momenty w historii nie były doceniane od razu tylko dopiero po latach. Więc uwierz w siebie i zaufaj sobie, że postępujesz właściwie.

Wreszcie, zdecyduj się na bycie wyjątkowym. Wielkie rzeczy dzieją się, ponieważ ludzie tacy jak ty lub ja decydują się na to, decydują się utrzymać wyższy poziom, nie ma magicznej mikstury i nie ma predyspozycji genetycznych, niezwykły jest stan bycia. Wiem, że jesteś niezwykły, w głębi duszy wiesz, że tak jest. Wybierzcie teraz, aby przeżyć ten dzień i to życie w niezwykły sposób, a kiedy już dokonacie tego wyboru, wyjdźcie i zróbcie to.

To wszystko na dzisiaj co przygotowałem, dziękuję bardzo za przyłączenie się do mnie i dostrojenie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep | Polityka prywatności | Polityka zwrotów i reklamacji | Regulamin konta | Regulamin newslettera | Regulamin sklepu | Kontakt

© 2022 Medycyny Życia

Patronat medialny   

Scroll to Top
Przewiń do góry