Szerzyć miłość

Cześć tu Bartek i witam Cię serdecznie prosto z serca. Bardzo się cieszę, że jesteś tu ze mną na kolejnym odcinku „Budzimy się do życia”. Jestem tak podekscytowany, ponieważ wiem, że dzisiaj będzie wspaniały dzień. A skąd to wiem? Zapytasz. Cóż, to dlatego, że każdy z nas będzie spędzał swój dzień, szerząc dobre wibracje, więc świat będzie dziś o wiele lepszy. Zaczynamy. Chcę zacząć od opowiedzenia małej historii z mojego tygodnia. Pewnego ranka obudziłem się wcześniej niż zwykle, więc postanowiłem wybrać się na spacer i zafundować sobie filiżankę kawy. Poszedłem do mojego ulubionego sklepu zrobić zakupy. Ku mojemu zdziwieniu, ktoś inny kto przyszedł również do tego samego sklepu, postanowił kupić kawę dla wszystkich osób stojących w kolejce – było nas czworo. Jakaś anonimowa osoba, bez żadnego wyraźnego powodu, postanowiła zrobić dobry uczynek dla garstki nieznajomych i pomyślałem sobie, wow, to naprawdę rzadkość. Taki drobny gest, który niewątpliwie sprawił, że wszyscy poczuli się wyjątkowo, stali się nieco milsi dla siebie nawzajem. To zainspirowało mnie do szerzenia miłości przez resztę dnia. Byłem wyjątkowo hojny w podziękowaniach i upewniłem się, że powiedziałem ludziom, za co ich doceniam. A dziś znów będę szerzył taką miłość i zachęcam do przyłączenia się do mnie. Ale nie możemy tego zrobić leżąc w łóżku i jeśli leżysz weź głęboki wdech, a podczas wydechu przewróć się w łóżku i po prostu wstań. Teraz, gdy wszyscy stoimy, weź wdech i wyciągnij ręce do nieba. Sięgnij tak daleko, jak możesz. Na wydechu złóż się do przodu w talii i po prostu pozwól, aby wszystko zwisało w kierunku ziemi. Zrelaksuj się, pozwól zmiękczyć szyi, zmiękczyć twarzy, możesz siedzieć spokojnie, jeśli chcesz, możesz kołysać się na boki lub na przemian zginać jedno kolano, a potem drugie, rób to, co jest dla ciebie dobre. W porządku, teraz powoli zacznij powracać z powrotem do pozycji stojącej. A kiedy tam dotrzesz, podciągnij ramiona w górę, do tyłu i w dół.

Teraz możesz zrobić sobie filiżankę kawy lub wody i zacznij swój dzień, a kiedy to robisz, wyślę Ci odrobinę inspiracji. Świat jest zatłoczony, od czasu do czasu wpadamy na siebie i wchodzimy sobie w drogę. Ale to nie znaczy, że świat musi być miejscem negatywnym, nie musimy traktować innych z wrogością, możemy okazywać życzliwość i odpowiadać z szacunkiem. Wyobraź sobie, jaki byłby świat, gdybyśmy wszyscy byli trochę bardziej hojni, trochę bardziej wyrozumiali. Nie ma wątpliwości, że wspólnie wszyscy mielibyśmy lepszy czas. Więc dzisiaj postaraj się szerzyć wokół siebie trochę miłości, oczywiście możesz zapłacić za osobę stojącą za Tobą w kawiarni jeśli tak czujesz, ale nie musisz. Nie musisz wykonywać żadnych wielkich gestów ani wydawać pieniędzy. Możesz poświęcić minutę na napisanie e-maila z podziękowaniem do osoby, która ostatnio Ci pomogła. Możesz trzymać drzwi dla kogoś, zamiast je zamykać. Możesz przekazać komuś uznanie, jakby to były urodziny tej osoby, a najlepsze w szerzeniu miłości jest to, że wraca do Ciebie. Im więcej dobra włożymy w świat, tym więcej jest do zrobienia. W tym podcasćie chcę wam powiedzieć, jak wielką przyjemnością jest dla mnie dzielenie się z Wami. Co tydzień się uśmiecham, kiedy robię kolejne odcinki. I chociaż wiem, że to nie to samo co kontakt na żywo, to kiedy mnie słuchasz, powinieneś wiedzieć, że uśmiecham się z Twojego powodu. Cokolwiek masz w planach na ten dzień, upewnij się, że znajdziesz trochę czasu na szerzenie odrobiny miłości.

To wszystko na dziś, bardzo dziękuję za dostrojenie i dziękuję wszystkim, którzy ostatnio wysłali mi wiadomość. Bardzo lubię słuchać Was wszystkich, a wasze wiadomości są naprawdę pokrzepiające. Pamiętaj więc, że zawsze możesz skontaktować się ze mną ze swoimi przemyśleniami, podziękowaniami lub prośbami o odcinki i możesz to zrobić za pośrednictwem strony internetowej Youtube lub na Instagramie i Facebooku. Do usłyszenia w przyszłym tygodniu a do tego czasu wyjdę, szerzyć miłość i spędzić wyjątkowy dzień.

Cześć.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep | Polityka prywatności | Polityka zwrotów i reklamacji | Regulamin konta | Regulamin newslettera | Regulamin sklepu | Kontakt

© 2022 Medycyny Życia

Patronat medialny   

Scroll to Top
Przewiń do góry